Sporty Walki i Sztuki Walki - Fight Club Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kastet?
Autor Wiadomość
mickey

Wysłany: 2008-06-06, 21:42   Kastet?

Duzo czytalem o tym. Wiem ze to bron nastolatkow ktorzy sie chca kozaczyc,ale ogolnie sie to przydaje? Czy jak sie wali tylko po twaryz bez zeber itd to mozna zabic? Czy sie oplaca czy nawet nie myslec o tym bo mozna zabic i juz lepiej dostac? I jak juz to co zrobic i jak trzymac zeby nie bolalo jak sie bije

MasterKill 
Były moderator:P

Wysłany: 2008-06-06, 21:53   

1 nie boli jak sie bije kogos, boli raczej tego co dostaje i to mocno hmmm mozna tym zabic jak sie trafi
2. nie dokonca to bron nastolatkow ktorzy chca kozaczyc
3. przydaje sie np tez do obrony jak jest wiecej napastnikow czuja wiekszy respekt jak zobacza kastet i smierc w oczach tego co to trzyma :-P

ja dostalem raz kastetem i mam dosyc nie chce juz:D ja nie boje sie wykorzystac kastetu jezeli przeciwniow jest min 3 razy wiecej niz mnie:D jest zawsze to ryzyko nie tylko jak "niebiescy" zlapia ale mozna szczeke polamac zeby wybic...

mickey

Wysłany: 2008-06-07, 23:48   

prosze o kontynuowanie tematu. jaka jest kara za posiadanie a jaka za uzycie? a jak nim w cios twardego bije to boli...i jak uderzac by nie zabic?

Teo 
Inny niż WSZYSCY

Wysłany: 2008-06-08, 08:02   

Cytat:
jest zawsze to ryzyko nie tylko jak "niebiescy" zlapia ale mozna szczeke polamac zeby wybic...

ja nie jestem za uzywaniem kastetow wlasnie z tego powodu. potem masz wmontowane w twarz rozne sruby, druty i inne cuda-wianki przez dlugi okres czasu. mielismy w szkole kolesia, ktory od dwoch drechow kastetem wylapal. kilka miechow jadl przez slomke.

nie chcialbym byc w jego sytuacji, dlatego nigdy broni nie uzywam. "nie czyn drugiemu co Tobie nie mile" ;-)

moje zdanie nie jest jednak calkowicie na "nie" dla kastetow i innej broni. w koncu jesli ktos chce Cie zabic, to nie warto byc fair...

pozdro.!

ytos 
overandout

Wysłany: 2008-06-08, 08:09   

mickey napisał/a:
prosze o kontynuowanie tematu. jaka jest kara za posiadanie a jaka za uzycie? a jak nim w cios twardego bije to boli...i jak uderzac by nie zabic?

Gdy policjia Cię złapię i znajdzie kastet to zawiezie cię na komende zabierze kastet i kara grzywny , zaś za użycie kastetu jest kara pozbawienia wolności od 2 miesięcy do 5 lat.

Jakub 
WASZ GÓRU I MASSTER

Wysłany: 2008-06-08, 12:36   

mickey napisał/a:
a jak nim w cios twardego bije to boli...i jak uderzac by nie zabic?

Pisze sie uderza nie bije, są kastety które pomiędzy dziurami na palce maja taką gąbkę która złagadza ból, ale też nie zamortyzuje to całego bólu jak będziesz coś naparzał. A co do tego jak bić żeby nie zabić, to hmm możesz zabić nawet jak za mocno trafisz w klatkę piersiową. Więc jak nie chcesz zabić to nie bij kastetem pokaż na co Cie stać bez broni.

MasterKill 
Były moderator:P

Wysłany: 2008-06-08, 12:53   

scisnij mocno kastet i nie bedzie bolec:P bo te pierscienie nie beda dotykaly tak twoich palcow

brzoza 

Wysłany: 2008-06-08, 15:41   

Kastet to kolejny przedmiot ktory miał służyć do samoobrony. Pech chciał że nie trafił tylko do ludzi bezbronnych i jest on źle użytkowany. Sam raz w życiu użyłem swojego kastetu. Koleś chciał ode mnie komóreczke, zamiast komórki wyjąłem ręke z kastetem i mu grzmotnąłem po twarzy. Koleś się położył i tyle... Niebezpieczne ale bardzo skuteczne.

Żeby tego używać trzeba mieć pokolei w głowie żeby kogoś nie zabić. Skuteczna ale i niebezpieczna broń.

Peace.

rizul 

Wysłany: 2008-09-03, 08:51   

Warto też zaznaczyc, że kastet musi być odpowiedniej konstrukcji i profilu, jeśli kupisz jakiś za dyche na lokalnym rynku to najprawdopodobniej przy użyciu poprostu złamiesz sobie palce

DrunkenMaster 
Linke Gold Team

Wysłany: 2008-09-03, 09:21   

Niby w jaki sposób? Nie wiem, o co wam chodzi z tym, że ręka boli albo że sobie można palce połamać, jakoś sobie tego nie wyobrażam.

Kastet to niesamowicie skuteczna broń. Jedyna wada - nielegalna. Po co ryzykować poważne kary, skoro można chodzić z batonem, gazem czy paralizatorem. Albo nożem 8-)

-> poker online, 50$ na start bez depozytu, możliwość wypłaty po zagraniu określonej ilości rozdań,

-> na wszystkie pytania odpowiem na pw, w razie co służę pomocą

RmZ 
'Vide, cui fidas'

Wysłany: 2008-09-22, 10:31   RE:

DrunkenMaster napisał/a:
Niby w jaki sposób? Nie wiem, o co wam chodzi z tym, że ręka boli albo że sobie można palce połamać, jakoś sobie tego nie wyobrażam..

DrunkenMaster, jeżeli ktoś źle chwyci kastet to może sobie palce połamać..

Co ja na ten temat: Hmm.. wyobraź sobie, że trafiłeś na grupę ludzi, która Cię zaczepiła, wyjmujesz kastet, masakrujesz jednemu lub kilku twarz (nie daj Boże - zabijesz), reszta ucieknie ALBO powali Cię na ziemię.. i wtedy właśnie może stać Ci się poważna krzywda. Użycie kastetu wzbudza potężną agresję. Powalą Cię na ziemie i skopią LUB wezmą Twój kastet i zrobią Ci tak jak zrobiłeś któremuś z nich. Zależy na kogo trafisz... Osobiście odradzałbym Ci używanie, a nawet noszenie takiego czegoś.

DrunkenMaster 
Linke Gold Team

Wysłany: 2008-09-22, 11:21   Re: RE:

[quote="RmZ"]
DrunkenMaster napisał/a:

DrunkenMaster, jeżeli ktoś źle chwyci kastet to może sobie palce połamać..

Tja, a jak chwyci nóż ze złej strony to się może pociąć. Kurna, debil to i marchewką sobie krzywdę zrobi :-P

-> poker online, 50$ na start bez depozytu, możliwość wypłaty po zagraniu określonej ilości rozdań,

-> na wszystkie pytania odpowiem na pw, w razie co służę pomocą

RmZ 
'Vide, cui fidas'

Wysłany: 2008-09-22, 11:23   RE:

Hahah, no w sumie co racja to racja :P

lordvader92 

Wysłany: 2008-11-05, 22:14   

Kastet przydatna rzecz ale jak napisal Brzoza trzeba umiec sie z tym obchodzic i miec pokolei w glowie. Ja raz mialem kastet na reku ale nie uderzylem nim nikogo.

lukasz92 

Wysłany: 2008-11-16, 23:04   

A ja bym sobie może sprawił taki kastet

Odpowiedz do tematu